Fossy Mini Teal majhna crossbody torbica z verižico
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Pomladni popusti so tu s tabo le še do torka, 31. 3., zato izberi točno to, kar ti najbolj ustreza. Poleg tega dobiš brezplačno dostavo pri nakupu nad 20 € in si lahko pričaraš še več veselja.
Mislili smo, da priljubljene Fossy ne bo nič premagalo. Toda zdaj gledaš njeno mini različico v neobičajnih barvah, zato so dvomi o naši trditvi upravičeni. Ta…
Več informacijMislili smo, da priljubljene Fossy ne bo nič premagalo. Toda zdaj gledaš njeno mini različico v neobičajnih barvah, zato so dvomi o naši trditvi upravičeni. Ta simpatična torbica bo tvoja prva izbira za večerne zabave. Vendar boš vsak trenutek iskala ogledalo in gledala, kako ti pristaja. Ali za romantično večerjo v michelinski restavraciji, vendar boš "small talks" vodila predvsem z njo. Kamor koli že greš, jo boš težko odložila.
- Bestseller v mini dizajnu
- Elegantna izvedba z zunanjo žepom brez zapiranja
- Notranji žepek za drobnarije na zadrgo
- 2 notranja pregradka brez zapiranja
- Crossbody naramnica z mat črno verižico
| Dimenzije | 170 x 200 x 60 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 330 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven, Geometrijski |
| Barva | Modra, Zelena |
| Kolekcije | Shape of Diamond |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 132 - 145 cm |
| Ustreza formatu A4 | ne |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Skriti žep |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Shape of Diamond
Bodi stilska in edinstvena s Shape of Diamond!
Ravno ogledaš dragulje in diamante našega portfolia. Bestsellerki Cary in Carrie sta postali ikona, ki nas je navdihnila za oblikovanje drugih luksuznih Vušk. Celotno kolekcijo Shape of Diamond krasi elegantna igra s slepim tiskom in nenavadnimi kovinskimi detajli. Kateri nahrbtnik, torbica ali denarnica te bo prijela za srce in te ne bo več izpustila?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.