Evasion Red eleganten usnjeni nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Evasion je usnjeni nahrbtnik, navdihnjen modelom Gioia, ki združuje eleganten dizajn s praktičnimi detajli. Nežno prešivanje na spodnjem delu dodaja slog, medtem ko…
Več informacijEvasion je usnjeni nahrbtnik, navdihnjen modelom Gioia, ki združuje eleganten dizajn s praktičnimi detajli. Nežno prešivanje na spodnjem delu dodaja slog, medtem ko zadrga, ki sega do spodnjega roba, olajšuje dostop do vsebine. Prostoren, udoben in breačasen – popoln dodatek za vsakdanjo uporabo in poslovne sestanke.
- Nahrbtnik iz vlaknastega usnja
- Zapiranje z magnetom in zadrgo
- Notranje predalčke brez zapiranja
- Nastavljivi naramni trakovi
| Dimenzije | 310 x 255 x 120 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 1000 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Rdeča |
| Prostornina | 9 |
| Kolekcije | Usnjene |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 47 - 83 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Skriti žep, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Usnjeni nahrbtniki
Zavedamo se, da se da živeti brez pravega usnjenega nahrbtnika. Toda mi menimo, da so sprehodi po mestu z njim preprosto boljši. Skoraj božanski. Poleg tega vas bo osvojil s svojo vzdržljivostjo, večnamensko uporabo in skrbnostjo. Če želite nositi zgodbo na hrbtu, je usnjeni nahrbtnik absolutna nujnost. Imeli boste namreč zagotovilo, da ga boste nosili res dolgo.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.