Silvano Blue elegantna crossbody torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Eleganca znane torbice Leyra v novi preobleki. To je Silvano, torbica, ki ima slog in karakter za vsako priložnost prostega časa. Izdelana je iz trdnega PU materiala v…
Več informacijEleganca znane torbice Leyra v novi preobleki. To je Silvano, torbica, ki ima slog in karakter za vsako priložnost prostega časa. Izdelana je iz trdnega PU materiala v široki paleti barv z priljubljenimi žepi za kartice v notranjosti. Idealna spremljevalka za ženske, ki želijo lepoto in praktičnost v enem. Ste pripravljeni na komplimente?
- Preprost in čist dizajn
- Poklopec na skrit magnet
- 8 prostornih predalčkov za kartice
- Nastavljiv crossbody pas
| Dimenzije | 140 x 200 x 70 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 360 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Modra |
| Število kartic | 7-12 |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 121 - 139 cm |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Crossbody
Breičasna klasika, ki jo lahko nosiš poleti in pozimi, v službo ali na sprehod, h copatkam ali visokim petam. Crossbody torbica je zagotovo kos, ki ga boš nosila. Zahvaljujoč dolgemu pasu si jo lahko obesiš čez ramo z gotovostjo, da ti ne bo zdrsnila in da bodo tvoje roke proste za telefon ali kavico. Izbiraš lahko med različnimi barvami, materiali in velikostmi. Torej, lotite se je in si crossbody torbico pripnite k telesu.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.