Geppa Pink torba za okoli pasu
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Ledvička je kos, ki bi ga morala imeti vsaka v svoji garderobi. Ta roza lepotica je jasen dokaz za to. Vanjo pospravite telefon, denarnico in ključe in še vedno boste…
Več informacijLedvička je kos, ki bi ga morala imeti vsaka v svoji garderobi. Ta roza lepotica je jasen dokaz za to. Vanjo pospravite telefon, denarnico in ključe in še vedno boste blesteli! In ne skrbite, če jo umažete, zahvaljujoč praktičnemu materialu jo lahko preprosto očistite.
- Glavno zapenjanje z zadrgo
- Zadnji žep z zadrgo
- Enostavno pralen material
- Nastavljiva dolžina paščka z zaponko
| Dimenzije | 180 x 230 x 100 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 173 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Roza |
| Stil | Potovalni, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 91 - 124 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | Skriti žep |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Torbice za okoli pasu
„Veličastna vrnitev. Fraza, ki je povezana s torbicami za okoli pasu. Svetovne, izvirne. Te in številne druge presežnike vzbuja ta modni dodatek. Nekoč kot modni pekel, danes kot izdelek, ki ga morate imeti v svoji garderobi. Torej, ali smo vas že prepričali, da jo morate imeti tudi vi? V tem primeru ne oklevajte in naročite.“
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.