Nescio Chaos Creme prostoren nahrbtnik z izvirnim potiskom
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Se pelješ na valu izvirnosti? Potem je nahrbtnik Nescio Chaos iz kolekcije creARTivity ravno zate! Njegov valovit potisk, navdihnjen s tehniko risanja s tušem, ga naredi…
Več informacijSe pelješ na valu izvirnosti? Potem je nahrbtnik Nescio Chaos iz kolekcije creARTivity ravno zate! Njegov valovit potisk, navdihnjen s tehniko risanja s tušem, ga naredi za umetnino na tvojih ramenih. Prostoren roll-top dizajn ti omogoča prilagoditev velikosti nahrbtnika po potrebi, medtem ko podložena hrbtna stran in naramnice zagotavljajo največje udobje tudi pri celodnevnem nošenju. Nescio Chaos ni le praktičen nahrbtnik, ampak tudi partner, s katerim nikoli ne boš ostala neopazna v množici.
- Nahrbtnik iz kolekcije creARTivity
- Univerzalni nahrbtnik za vsako priložnost
- Podložena hrbtna stran in naramnice
- Velik notranji prostor
| Dimenzije | 440 x 300 x 150 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 740 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Barva | Bež |
| Prostornina | 20 |
| Stil | Potovalni, Študentski |
| Dolžina naramnice | 44 - 84 cm |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Vzdržljiv material, Oblazinjen hrbet, Oblazinjeni naramnice, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo, Roll-top, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
80 % PES Poliester
20 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
creARTivity
Bodi Vuch, bodi viden.
Kraj, kjer nismo varčevali z domišljijo in smo igrivo sestavili potiske na naše uspešnice. Vsak potisk ima svojo zgodbo, vendar ti skupaj zagotavljajo eno stvar. Izvirnost. Ne glede na to, ali se odločiš za torbico, nahrbtnik ali denarnico, vedno boš ti tisti, ki izstopa iz množice.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.