Nessa Wine elegantna crossbody torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Nessa je stilska zaobljena torbica, ki se zaradi mehke konstrukcije naravno prilagaja vašemu nošenju. Ozek trak zagotavlja udobje, medtem ko okroglo logo in nežne…
Več informacijNessa je stilska zaobljena torbica, ki se zaradi mehke konstrukcije naravno prilagaja vašemu nošenju. Ozek trak zagotavlja udobje, medtem ko okroglo logo in nežne lasersko izrezljane podrobnosti dodajajo eleganten pridih. Lahka, praktična in popolna za vsak dan.
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Notranja žep z zadrgo
- Prostor za kartice
- Nastavljiv trak
| Dimenzije | 200 x 280 x 90 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 460 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven, Geometrijski |
| Barva | Bordo |
| Kolekcije | Shape of Diamond |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 79 - 121 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Oblika diamanta
Bodite stilski in edinstveni z Obliko diamanta!
Ravno zdaj opazujete dragullje in diamante našega portfelja. Najbolje prodajani modeli Cary in Carrie so postali ikona, ki nas je navdihnila za oblikovanje nadaljnjih luksuznih kosov. Celotno zbirko Oblika diamanta krasi elegantna igra slepega tiska in nenavadni kovinski detajli. Katera torba, nahrbtnik ali denarnica vas bo ujela za srce in več ne izpustila?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.