Nessa Brown elegantna crossbody torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Nessa je stilska zaobljena torbica, ki se zaradi mehke konstrukcije naravno prilagaja vašemu nošenju. Ozek trak zagotavlja udobje, medtem ko okroglo logo in nežne…
Več informacijNessa je stilska zaobljena torbica, ki se zaradi mehke konstrukcije naravno prilagaja vašemu nošenju. Ozek trak zagotavlja udobje, medtem ko okroglo logo in nežne lasersko izrezljane podrobnosti dodajajo eleganten pridih. Lahka, praktična in popolna za vsak dan.
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Notranja žep z zadrgo
- Prostor za kartice
- Nastavljiv trak
| Dimenzije | 200 x 280 x 90 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 460 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven, Geometrijski |
| Barva | Rjava |
| Kolekcije | Shape of Diamond |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 79 - 121 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Shape of Diamond
Bodite stilski in edinstveni s Shape of Diamond!
Ravno zdaj opazujete draguljarsko in diamantno zbirko našega portfelja. Uspešnici Cary in Carrie sta postali ikoni, ki nas je navdihnila za oblikovanje nadaljnjih luksuznih kosov. Celotno zbirko Shape of Diamond krasi elegantna igra slepega tiska in nenavadnih kovinskih detajlov. Katera torba, nahrbtnik ali denarnica vas bo ujela za srce in vas več ne izpustila?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.