Rosia Big Dot Off White pikčasta crossbody denarnica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Če si med tistimi, ki radi vzamejo s seboj le najnujnejše, si pravkar našla svojega favorita. Ta majhna crossbody denarnica sprejme telefon, kartice in nekaj drobnarij…
Več informacijČe si med tistimi, ki radi vzamejo s seboj le najnujnejše, si pravkar našla svojega favorita. Ta majhna crossbody denarnica sprejme telefon, kartice in nekaj drobnarij ter ti pusti roke proste za vse ostalo. Tokrat smo jo oblekli v izrazite pikice, ki spadajo k VUCH enako naravno kot dobra volja. Preprosto jo vrzi čez ramo in se odpravite.
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Manjši žepek na zadrgo
- Prostor za 3 kartice
- Nastavljiv crossbody jermen
| Dimenzije | 190 x 100 x 45 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 288 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Pikčast |
| Barva | Črna |
| Število kartic | 0-6 |
| Kolekcije | DOTS |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 74 - 134 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
DOTS
Daj sivi boj! Pikice kot srčna zadeva.
Kolekcija DOTS je praznovanje pikic v vseh njihovih oblikah. Igrive, ljubke in neopazne, točno takšne, kot morajo biti. Pikice so pri nas v Vuch srčna zadeva, ki postopoma prodira v vse več dizajnov. Vsak kos iz te kolekcije prinaša odmerek veselja, šika in lahke nostalgije. Če te pikice zabavajo enako kot nas, te bo DOTS osvojila že na prvi pogled in te ne bo več izpustila.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.