Chanthal Dotty Beige crossbody denarnica s pikami
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Majhne pike, veliko veselje. Crossbody denarnica ti skrije telefon, kartice in drobiž, zahvaljujoč pametni notranji razdelitvi pa boš imela vse pregledno pri roki.…
Več informacijMajhne pike, veliko veselje. Crossbody denarnica ti skrije telefon, kartice in drobiž, zahvaljujoč pametni notranji razdelitvi pa boš imela vse pregledno pri roki. Poklopec in zadrga naokoli držita stvari na svojem mestu, dolg jermen pa ti pusti roke proste. Na katero zabavo te bo torej pospremila ta lepotička?
- Glavno zapiranje na magnet
- Ločen žep na zadrgo
- Žep s predelki za kartice
- Nastavljiv crossbody jermen
| Dimenzije | 180 x 100 x 35 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 250 g |
| Zapenjanje | Kombinirano |
| Vzorec | Pikčast |
| Barva | Bež |
| Število kartic | 0-6 |
| Kolekcije | DOTS |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 70 - 126 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
DOTS
Daj sivi boj! Pike kot srčna zadeva.
Kolekcija DOTS je praznovanje pik v vseh njihovih oblikah. Igrive, ljubke in neopazne, točno takšne, kot morajo biti. Pike so pri nas v Vuchu srčna zadeva, ki postopoma prodira v vse več dizajnov. Vsak kos iz te kolekcije prinaša odmerek veselja, šika in lahke nostalgije. Če te pike zabavajo enako kot nas, te bo DOTS osvojila že na prvi pogled in te ne bo več izpustila.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.