Anastasia Small Backpack mestni nahrbtnik Vushie
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Nahrbtnik, ki v sebi nosi mirno svetlobo začetka. V njem je kos Anastasie. Nežen opomnik, da lahko tudi majhne stvari prinesejo velike spremembe. Kot ko zora šepeta, da…
Več informacijNahrbtnik, ki v sebi nosi mirno svetlobo začetka. V njem je kos Anastasie. Nežen opomnik, da lahko tudi majhne stvari prinesejo velike spremembe. Kot ko zora šepeta, da bo vse v redu.
Dve glavni žepa skrbno ločita vse, kar mora imeti svoje mesto, in majhen žepek z zadrgo skrije najmanjše in najintimnejše. Nastavljivi ramenski trakovi ti omogočajo, da ga nosiš tako, kot ti ustreza, bodisi kot klasičen nahrbtnik ali sproščeno čez ramo v crossbody slogu. To je kos, ki se ti prilagodi.
- Kombinacija tiska, vezenja, kovinskih elementov in izrazitega prešivanja
- Sončni žarki, lističi v vetru in velika punčka Anastasia
- Dva glavna žepa in en zadnji žepek za drobnarije z zadrgo
- Nastavljiv trak 2v1
| Dimenzije | 250 x 220 x 100 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 470 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Prešit, Potisk |
| Barva | Bela |
| Prostornina | 5 |
| Kolekcije | Vushie |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 95 - 176 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | 2 v 1, Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Vushie - Anastasia
Anastasia je deklica zore. Nežna sprememba, ki prihaja tiho – preden si je sploh uspešš opaziti. Je kot prvi petje ptic, ki ga slišiš še v temi, kot svetloba, ki vstopi v sobo in naenkrat vse izgleda drugače.
Je tista, ki se ji zaupaš, tudi ko sama še ne veš, kaj točno hočeš povedati. Posluša tiho, z razumevanjem, ki se ga ne da naučiti. Preprosto je. In imaš občutek, da te pozna, čeprav še nisi spregovorila.
V trenutkih, ko se izgubiš v mislih, ti brez besed spomni tisto, kar si v sebi morda pozabila – mir, moč, zaupanje. Ne zato, ker ima odgovore. Ampak ker v njeni prisotnosti začne vse okoli dajati smisel. In veš, da je v redu znova začeti.