Arlen Blue udoben mestni nahrbtnik na zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Na prvi pogled neopazen mestni nahrbtnik. Ima čisto obliko, udobno se nosi in vse imaš lepo pri roki. A ima eno majhno skrivnost. Skrito žepek, kamor lahko varno…
Več informacijNa prvi pogled neopazen mestni nahrbtnik. Ima čisto obliko, udobno se nosi in vse imaš lepo pri roki. A ima eno majhno skrivnost. Skrito žepek, kamor lahko varno shranješ stvari, ki jih ne želiš imeti neposredno pred očmi. Idealen za telefon, dokumente ali majhne zaklade, ki pripadajo samo tebi. Kaj boš ti skril v žepek?
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Notranji predali za drobnarije
- Zunanji skriti žepek na zadrgo
- Zunanji predal na magnet
- Nastavljivi ramenski pasovi
| Dimenzije | 290 x 250 x 100 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 470 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Modra |
| Prostornina | 7 |
| Stil | Eleganten, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 50 - 93 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Skriti žep |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
NAHRBTNIKI
Nahrbtnik ni nujno ogromen nahrbtnik, v katerega se spakiraš za večtedenski roadtrip čez celino. Nasprotno, lahko je tudi majhen eleganten kos, ki bo okrasil tvoj outfit do nebeških višin in sprejel tvoje najnujnejše zaklade, ki jih moraš imeti pri sebi. Prednost je, da boš imel vedno proste roke, tako da lahko srkneš kavico, brskaj po družbenih omrežjih na telefonu ali pa mahaj vsem mimoidočim.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.