Joanna Teal mestni prostoren nahrbtnik na zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Do sobote, 4. 4. s kodo DUO vzameš dvoje sončna očala, plačaš pa le ena, drugi par dobiš od nas brezplačno. Ker je včasih lepo imeti izbiro.
Si v ekipi ljubiteljev nahrbtnikov, ker se ti zdi super praktično in hkrati elegantno? Seveda, poznamo vse prednosti, ki jih ima ta dodatek. Ampak tukaj smo šli naprej…
Več informacijSi v ekipi ljubiteljev nahrbtnikov, ker se ti zdi super praktično in hkrati elegantno? Seveda, poznamo vse prednosti, ki jih ima ta dodatek. Ampak tukaj smo šli naprej tudi pri eleganci. Joanna je naš bestseller in priljubljen mestni kos, ki odlično zgleda tudi v pisarni. Če želiš dodatek, ki se bo kombiniral praktično sam, ti bo ta model olajšal vsak dan.
- Dva ločena notranja žepa
- Prostoren notranji žep z dvojnim zapiranjem – zadrga in pokrov na magnet
- Praktičen zunanji žepek na zadrgo na sprednji in zadnji strani nahrbtnika
- Notranji predali za telefon in žepek na zadrgo
- Nastavljivi ramenski pasovi
| Dimenzije | 345 x 280 x 120 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 760 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Modra, Zelena |
| Prostornina | 12 |
| Kolekcije | SimplyV |
| Stil | Eleganten, Za v službo, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 52 - 97 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadčasovna, minimalistična in elegantna. Kolekcija SimplyV se zlahka obide brez pozlate. Ker je v preprostosti lepota. Glavno vlogo v dizajnu vsake SimplyVuške igra čista linija, gladek material in nežni kovinski detajli. Skratka nič odveč in hkrati nič ne manjka. Torej kakšna bo preprosto Tvoja?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.