Joanna mestni prostorni nahrbtnik z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
VUCH dnevi s kodo VDNEVI25 so popoln izgovor za nov kos. Popust -25 % velja le še do ponedeljka, 20. 4., zato izberi dodatek, ki te bo razveseljeval vsak dan.
„Če ste iskali praktičen, eleganten in moden nahrbtnik, ga lahko zdaj prikličete. Ta majhen črn nahrbtnik odlično zapolni vaše fantazije in postane okras katere koli…
Več informacij„Če ste iskali praktičen, eleganten in moden nahrbtnik, ga lahko zdaj prikličete. Ta majhen črn nahrbtnik odlično zapolni vaše fantazije in postane okras katere koli obleke.“
- Prostoren notranji predal z dvojno zadrgo
- Praktičen notranji predal z zadrgo na sprednji in zadnji strani
- Majhni notranji predali
- Nastavljive naramnice
| Dimenzije | 345 x 280 x 120 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 760 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Tip | Eleganten nahrbtnik |
| Prostornina | 12 |
| Kolekcije | SimplyV |
| Stil | Eleganten, Za v službo, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 52 - 97 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
SimplyV
Enostavno Vuch!
Brezčasna, minimalistična in elegantna. Kolekcija SimplyV se odlično obnese tudi brez bleščic. Ker je lepota v preprostosti. Glavno vlogo pri oblikovanju vsakega SimplyEarring igrajo čiste linije, gladek material in fini metalic detajli. Skratka nič dodatnega in nič manjkajočega. Kaj bo torej postalo vaše?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.