Mitch Nexa Wine crossbody torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Crossbody torbica, ki jo vzameš s seboj brez razmišljanja. To zato, ker se popolnoma prilega, ne ovira in ima majhno priponljivo torbico, ki reši vse drobnarije, ki se…
Več informacijCrossbody torbica, ki jo vzameš s seboj brez razmišljanja. To zato, ker se popolnoma prilega, ne ovira in ima majhno priponljivo torbico, ki reši vse drobnarije, ki se sicer izgubijo v globinah torbice. Obesiš jo čez ramo in ne razmišljaš. Za na pot, v mesto, za dan, ko moraš imeti stvari pri sebi in glavo v oblakih.
- Glavno zapiranje z zadrgo + magnet
- Notranji žep z zadrgo + dva predala
- Zunanji žep z zadrgo
- Odponljiva torbica z zadrgo
- Nastavljiv crossbody jermen
| Dimenzije | 200 x 300 x 90 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 350 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bordo |
| Stil | Za vsak dan, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 80 - 113 cm |
| Ustreza formatu A4 | ne |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Skriti žep |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
83 % PES Poliester
17 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
CROSSBODY
Ko je nekdo ponosen na nas, nas to ogreje pri srcu. Bi pa verjela, da je lahko nate ponosna tudi tvoja torbica? Tista, ki to zmore, je crossbody torbica. Ti si pa lahko ponosna na to, da imaš prav njo. Morda zaradi njene praktičnosti, priljubljenosti ali nadčasovnosti? Razlog si izberi sama.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.