Sabin Teal ultra udobna crossbody torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Zjutraj vrzi torbico čez ramo in se cel dan ne želiš več obremenjevati z ničemer? Sabin bo varovala vse tvoje potrebščine namesto tebe. Širok tekstilni crossbody jermen…
Več informacijZjutraj vrzi torbico čez ramo in se cel dan ne želiš več obremenjevati z ničemer? Sabin bo varovala vse tvoje potrebščine namesto tebe. Širok tekstilni crossbody jermen ti bo udoben in ga lahko nastaviš natanko na svojo višino. Če iščeš praktičnost in v svojem življenju nimaš prostora za zapletene stvari, je to torbica za tebe.
- Notranji predali in žepi na zadrgo
- Nastavljiv jermen čez ramo
- Zapiranje torbice na zadrgo
- Trdno dno in prožen material
- Preprost in čist dizajn
| Dimenzije | 230 x 240 x 120 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 280 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Modra, Zelena |
| Kolekcije | SimplyV |
| Stil | Potovalni, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 95 - 140 cm |
| Ustreza formatu A4 | ne |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Brezčasna, minimalistična in elegantna. Kolekcija SimplyV se zlahka obide brez pozlate. Ker je v preprostosti lepota. Glavno vlogo v dizajnu vsake SimplyVušky igra čista linija, gladek material in nežni kovinski detajli. Skratka nič odveč in hkrati nič ne manjka. Kakšna bo preprosto tvoja?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.