Cara Cornet Teal crossbody torbica z geometrijskim vzorcem
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Pri VUCH lahko raziskuješ, izbiraš in si brez skrbi privoščiš nekaj zase. Ob nakupu nad 20 € pa je dostava brezplačna.
Cara Cornet je natanko tisti kos, ki te bo podprl, ko želiš izgledati elegantno in hkrati ohraniti svojo igrivo plat. Njen poklopec krasi nežen vzorec, ki ji daje šarm,…
Več informacijCara Cornet je natanko tisti kos, ki te bo podprl, ko želiš izgledati elegantno in hkrati ohraniti svojo igrivo plat. Njen poklopec krasi nežen vzorec, ki ji daje šarm, medtem ko jo kombinacija z verižico naredi za idealno spremljevalko za dneve v gibanju in večerni drink s prijateljico. Čeprav ne deluje posebej velika, vanjo zanesljivo skriješ vse svoje zaklade, brez katerih se zunaj ne moreš znajti. Preprosto jo vrzi čez ramo in se odpravite naproti novim doživetjem z zavedanjem, da ima tvoj outfit pravo iskrico.
- Glavno zapiranje na zadrgo + magnet
- Notranji žepek na zadrgo in dva predala
- Nastavljiv crossbody jermen z verižico
| Dimenzije | 210 x 240 x 100 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 560 g |
| Zapenjanje | Kombinirano |
| Vzorec | Enobarven, Geometrijski |
| Barva | Modra, Zelena |
| Kolekcije | Shape of Diamond |
| Stil | Eleganten, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 130 - 146 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Shape of diamond
Bodite elegantni in edinstveni s Shape of Diamond!
Trenutno si ogledujete dragulje in diamante našega portfelja. Uspešnici Cary in Carrie sta postali ikoni, ki sta nas navdihnili pri oblikovanju drugih luksuznih Vuch kosov. Celotno kolekcijo Shape of Diamond krasi elegantna igra s slepim tiskom in nenavadnimi metalic detajli. Kateri nahrbtnik, torbica ali denarnica bo torej osvojila vaše srce in ga ne bo izpustila?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.