Adelia Burgundy prostorna torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Le še do torka, 26. 5. lahko med Color Days nakupuješ z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali te privlačijo nežni odtenki ali izraziti kosi, zdaj je idealen trenutek, da se razveseliš.
Ko se združita praktičnost in estetika, nastane torbica, ki te ne bo nikoli razočarala. Popolna za dneve, ko si minimalistka, a imaš maksimalistični program. In tisti…
Več informacijKo se združita praktičnost in estetika, nastane torbica, ki te ne bo nikoli razočarala. Popolna za dneve, ko si minimalistka, a imaš maksimalistični program. In tisti obesek? Tisti detajl, ki ti polepša dan.
- Glavno zapiranje z zadrgo
- Zunanja žepek z zadrgo
- Notranji predali za drobnarije
- Igriv VUCH pompom
| Dimenzije | 320 x 330 x 120 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 640 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bordo |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 68 - 121 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Skriti žep |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Velike torbice
Na žalost nismo v Bradavičarki in nimamo na voljo Hermionine čarobne torbe, v katero se je pospravil celo šotor. Ampak na srečo živimo v svetu, kjer so in velike torbice in je tu tudi Vuch, ki ima cel oddelek le-teh, zato si lahko izbereš svojo veliko lepotičko, v katero daš vse nujno in tudi tisto, kar ravno potrebuješ imeti s seboj.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.