Sora Rio Black velika torbica iz rafije
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Velká taška s vůní léta. Tento model v sobě spojuje lehkost rafie a eleganci detailů z koženky. Je to taška pro dny, kdy se nespokojíš s málem. S lehkostí unese knihu,…
Več informacijVelká taška s vůní léta. Tento model v sobě spojuje lehkost rafie a eleganci detailů z koženky. Je to taška pro dny, kdy se nespokojíš s málem. S lehkostí unese knihu, brýle i menší nákup. Dlouhá ucha zajišťují pohodlí při nošení přes rameno, zatímco propracovaný design dodá Tvému letnímu outfitu šmrnc.
- Hlavní zapínání na magnet
- Design s efektem rafie
- Vnitřní kapsička na zip + dvě malé přihrádky
- Dlouhá ucha pro pohodlné nošení
| Dimenzije | 270 x 460 x 130 mm |
| Material | Umetno usnje, Polipropilen |
| Teža | 520 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven, Prepleten |
| Barva | Črna |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 57 cm |
| Ustreza formatu A4 | ne |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
52 % PU Poliuretan
24 % PP Polipropilen
24 % Bombaž
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
VELKÉ KABELKY
Bohužel nejsme v Bradavicích a nemáme k dispozici Hermioninu kouzelnou tašku, do které se vešel i stan. Ale naštěstí žijeme ve světě, kde jsou in velké kabelky a je tu i Vuch, který jich má celou sekci, a tak si můžeš vybrat tu svou velkou krasavici, do které dáš všechno nezbytné i zbytné, co zrovna potřebuješ mít s sebou.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.