Sora Rio Brown velika torbica iz rafije
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Velika torba z vonjem poletja. Ta model združuje lahkotnost rafije in eleganco detajlov iz umetnega usnja. To je torba za dneve, ko se ne zadovoliš z malo. Brez težav…
Več informacijVelika torba z vonjem poletja. Ta model združuje lahkotnost rafije in eleganco detajlov iz umetnega usnja. To je torba za dneve, ko se ne zadovoliš z malo. Brez težav prenese knjigo, očala in manjši nakup. Dolge ročke zagotavljajo udobje pri nošenju čez ramo, medtem ko prefinjen dizajn doda tvojemu poletnem outfitu šarm.
- Glavno zapiranje na magnet
- Dizajn z efektom rafije
- Notranja torbica na zadrgo + dva mala predala
- Dolge ročke za udobno nošenje
| Dimenzije | 270 x 460 x 130 mm |
| Material | Umetno usnje, Polipropilen |
| Teža | 520 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Večbarven, Prepleten |
| Barva | Rjava |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 57 cm |
| Ustreza formatu A4 | ne |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Zlata |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
52 % PU Poliuretan
24 % PP Polipropilen
24 % Bombaž
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
VELIKE TORBICE
Žal nismo v Bradavičarki in nimamo na voljo Hermionine čarobne torbe, v katero se je pospravil celo šotor. Ampak na srečo živimo v svetu, kjer so in velike torbice in je tu tudi Vuch, ki ima celo sekcijo, in tako si lahko izbereš svojo veliko lepotičko, v katero daš vse nujno in nenujno, kar ravno potrebuješ imeti s seboj.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.