Massimo Brown pravokotna crossbody torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Pravouhlá základná kabelka, ktorá doteraz chýbala, má štýl ledvinkovej tašky Tricia v úplne novom šate. Dve priestranné vrecká a pevný tvar z nej robia spoľahlivého…
Več informacijPravouhlá základná kabelka, ktorá doteraz chýbala, má štýl ledvinkovej tašky Tricia v úplne novom šate. Dve priestranné vrecká a pevný tvar z nej robia spoľahlivého spoločníka pre každý deň. Vyber si svoju farbu a užívaj si praktický minimalizmus v top prevedení. Pretože niekedy je menej jednoducho viac!
- Hlavný priestor rozdelený do dvoch vreciek
- Vnútorné vrecko na zips
- Nastaviteľný crossbody popruh
| Dimenzije | 160 x 230 x 90 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 550 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Rjava |
| Stil | Za vsak dan, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 98 - 133 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Crossbody
Nadčasová klasika, ktorú môžeš nosiť v lete aj v zime, do práce aj na prechádzku, k tenierkam aj lodičkám. Crossbody kabelka je skrátka kúsok, ktorý zaručene nosíš. Vďaka dlhému popruhu si ju hodíš cez rameno a máš istotu, že ti z neho nezošmykne a tvoje ruky zostanú voľné pre mobil alebo kávičku. Môžeš si vybrať z niekoľkých farieb, materiálov a veľkostí. Tak do toho a prihoď si crossbody kabelku k telu.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.