Mirelle Wonder E Black eco crossbody torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Mirelle Wonder je dokaz, da je lahko trajnostni kos videti odlično. Glavno vlogo tukaj igra čudovit vzorčast naramni trak, ki tudi iz preprostega outfita naredi hit na…
Več informacijMirelle Wonder je dokaz, da je lahko trajnostni kos videti odlično. Glavno vlogo tukaj igra čudovit vzorčast naramni trak, ki tudi iz preprostega outfita naredi hit na prvi pogled. To je prava izbira za tebe, če iščeš slogovno spremljevalko iz eko materiala, ki te ne bo omejila v ničemer. Preprosto jo vrzi čez ramo in se odpravite v mesto z zavedanjem, da ima tvoj stil raven in pravo smer.
- Trpežen in vodoodporen eko material
- Glavno zapiranje na magnet in zadrgo
- Zunanji žepek na zadrgo
- Notranji predali za drobnarije
- Nastavljiv tkani naramni trak
| Dimenzije | 295 (395) x 280 x 85 mm |
| Material | Okolju prijazen material |
| Teža | 490 g |
| Zapenjanje | Kombinirano |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Kolekcije | ECO |
| Stil | Za vsak dan, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 85 - 145 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo, Vodoodporen material |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % Recikliran Poliester Oxford
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Eco torbice
„Trajnostnost, varčnost, pozornost. So ti te vrednote blizu? Potem bi ti lahko bila blizu tudi ena od naših eco torbic, ki imajo jasen cilj. In sicer biti prijazne do okolja. Skupaj lahko tako tvorita neločljiv par, ki ne bo brezbrižen do našega planeta."
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.