Coalie Ornament Green crossbody torbica z barvito vezavo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Coalie je naš bestseller, ki si že vrsto sezon ohranja svoje mesto. Tokrat pa smo ji privoščili nekoliko bolj slovesen vzdušje in jo oblekli v ornamentalni vzorec. A še…
Več informacijCoalie je naš bestseller, ki si že vrsto sezon ohranja svoje mesto. Tokrat pa smo ji privoščili nekoliko bolj slovesen vzdušje in jo oblekli v ornamentalni vzorec. A še vedno je to tista Coalie, ki jo poznaš. Praktična in zanesljiva. Le rahlo nam je zacvetela.
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Notranji predali za drobnarije
- Zunanja torbica na magnet
- Nastavljiv crossbody jermen z verižico
| Dimenzije | 170 x 200 x 50 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 300 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Prešit, Večbarven |
| Barva | Zelena |
| Stil | Za vsak dan, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 104 - 140 cm |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Majhen |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Skriti žep |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
creARTivity
Bodi Vuch, bodi viden.
Prostor, kjer s fantazijo nismo varčevali in igrivo sestavili vzorce na naše bestsellerje. Vsak vzorec ima svojo lastno zgodbo, a skupaj ti zagotavljajo eno samo stvar. Originalnost. Ne glede na to, ali se odločiš za torbico, nahrbtnik ali denarnico, vedno boš ti tisti, ki izstopa iz množice.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.