Filipa Grey ojačan nahrbtnik z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Nahrbtnik za vsakodnevno nošenje. Bodisi za delo, krajši izlet ali večerjo s prijateljem. Vseeno je, katero priložnost izberete, nahrbtnik Filipa Grey bo vaš zvesti…
Več informacijNahrbtnik za vsakodnevno nošenje. Bodisi za delo, krajši izlet ali večerjo s prijateljem. Vseeno je, katero priložnost izberete, nahrbtnik Filipa Grey bo vaš zvesti spremljevalec, ki bo z veseljem prenašal vse vaše pomembne stvari in vam tako omogočil proste roke.
- Ojačan nahrbtnik v elegantnem dizajnu
- Notranji žep brez zapenjanja, žep z zadrgo
- Zunanji žep z zadrgo
- Črni logotip Vuch
| Dimenzije | 300 x 220 x 110 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 405 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Siva |
| Tip | Eleganten nahrbtnik |
| Prostornina | 7 |
| Stil | Eleganten, Za v službo, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 45 - 84 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
MAJHNI NAHRBTNIKI
„Ste sami sebe prepričali da je nahrbtnike težko kombinirati? Čas je da končamo s tovrstnim razmišljenjem. Z našimi VUCH nahrbtniki, ki so zelo igrivi in ljubki, vas bomo prepričali, da jih lahko nosite praktično povsod. Mislimo celo, da bodo najbolj občudovan kos vaše garderobe.“
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.