Lison Red Gladka usnjena torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Usnjena torbica s pridihom! To Lison ravno prav pristaja. Zaradi nenavadnega kroja je črna usnjena torbica edinstven kos, ki pritegne marsikatero pozornost. In ne…
Več informacijUsnjena torbica s pridihom! To Lison ravno prav pristaja. Zaradi nenavadnega kroja je črna usnjena torbica edinstven kos, ki pritegne marsikatero pozornost. In ne zamerite jim, da so vam nekoliko zavistni. Res je lepa, a hkrati enostavna in čista v svoji zasnovi in izvedbi.
- Torbica iz pravega usnja
- Preprost in čist dizajn
- Glavno zapenjanje z zadrgo
- Notranji predal za majhne predmete in žep z zadrgo
| Dimenzije | 190 x 207 x 100 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 397 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Rdeča |
| Kolekcije | Usnjene |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 128 cm |
| Ustreza formatu A4 | ne |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Usnjene torbice
„Za vse je enkrat prvič. Zato prihajamo do zgodovinske prve kolekcije usnjenih torbic, ki bo zadovoljila tudi najzahtevnejše. Kakovost je na prvem mestu, dizajn, ki ne dolgočasi, in eleganca, ki bo ujela tudi najzahtevnejše oko. V Vuchu preprosto obstajajo stvari, ki se ne spremenijo! Videli boste, poskusili in nikoli več zamenjali.“
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.