Emmie Black elegantna usnjana torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Elegantna usnjana torbica, ki te bo spremljala v službi in mestu. Diskretno oblikovanje, praktično zapiranje z zadrgo in dovolj prostora za vse, kar potrebuješ. Brez…
Več informacijElegantna usnjana torbica, ki te bo spremljala v službi in mestu. Diskretno oblikovanje, praktično zapiranje z zadrgo in dovolj prostora za vse, kar potrebuješ. Brez težav sprejme prenosnik, A4 rokovnik in druge nujne stvari. Na spodnjem delu ima pine, ki ščitijo pred opraskanjem. Stilska, pametna in vedno pripravljena biti tvoj sopotnik!
- Torbica iz vlaknatega usnja
- Trdna, obdrži obliko
- Glavno zapiranje z zadrgo
- Pine na spodnjem delu
| Dimenzije | 300 x 350 x 140 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 850 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Kolekcije | SimplyV, Usnjene |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 68 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
SimplyV
Preprosti V-ji, preprosto Vuch!
Brezčasna, minimalistična in elegantna. Zbirka SimplyV se z lahkoto znajde tudi brez okraskov. Ker je lepota v preprostosti. Glavni element oblikovanja vsake SimplyV torbice je čista linija, gladek material in nežni kovinski detajli. Skratka, nič odveč in hkrati nič manjkajoče. Kakšna bo preprosto tvoja?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.