Anerien Green elegantna usnjena torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Eleganca v najčistejši obliki? To je usnjena torbica Anerin. Z Vuško boš povsod izstopala. Ne glede na to, ali greš s prijateljico v kavarno ali na poslovni sestanek, te…
Več informacijEleganca v najčistejši obliki? To je usnjena torbica Anerin. Z Vuško boš povsod izstopala. Ne glede na to, ali greš s prijateljico v kavarno ali na poslovni sestanek, te bo Anerin zvesto spremljala.
- Eleganten, preprost dizajn
- Dva načina nošenja: crossbody ali v roki
- Zapiranje na zadrgo
| Dimenzije | 250 x 280 x 100 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 440 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Zelena |
| Kolekcije | Usnjene |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 101 - 116 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | 2 v 1, Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
USNJENE TORBICE
Za vse je enkrat prvič. Zato prihajamo do zgodovinske prve kolekcije usnjenih torbic, ki bo zadovoljila tudi najzahtevnejše. Kakovost je na prvem mestu, dizajn, ki ne dolgočasi, in eleganca, ki bo ujela tudi najzahtevnejše oko. V Vuchu preprosto obstajajo stvari, ki se ne spremenijo! Videli boste, poskusili in nikoli več zamenjali.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.