Drool udoben nahrbtnik za prenosni računalnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Če potrebujete nahrbtnik, ki ga lahko nosite s seboj v službo ali po opravkih, ne iščite več. Drool je kot nalašč za prenosnik in vse njegove dodatke. Poleg tega smo ga…
Več informacijČe potrebujete nahrbtnik, ki ga lahko nosite s seboj v službo ali po opravkih, ne iščite več. Drool je kot nalašč za prenosnik in vse njegove dodatke. Poleg tega smo ga izdelali iz funkcionalnega materiala, da bo vaša ljubljenček vedno na varnem. In potovanja? Všeč vam bo kot pomočnik. Ima veliko pametnih žepov in elastiko na hrbtni strani, ki jo enostavno namestite na kovček. Kam ga boste torej peljali na prvo skupno potovanje?
- Podložene naramnice in hrbtišče za udobno nošenje
- Tekstil prekrit z zaščitno folijo - vodoodporen in odporen proti obrabi
- Elastika na zadnji strani nahrbtnika za pritrditev na kovček
| Dimenzije | 390 x 280 x 120 mm |
| Teža | 750 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Siva |
| Prostornina | 13 |
| Stil | Za v službo, Potovalni, Študentski |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Lastnosti | Žep za steklenico, Vzdržljiv material, Oblazinjen hrbet, Oblazinjeni naramnice, Notranji žep na zadrgo, Vodoodporen material, Trak za kovček |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Nahrbtniki
Praktičnost, udobje in funkcionalnost. Lastnosti, ki so neločljivo povezane z nahrbtniki in so hkrati popolna modna alternativa torbicam. Če menite, da je to točno tisto, kar iščete, potem pobrskajte po naši strani. V naši ponudbi imamo tako športne nahrbtnike, ki jih brez težav vzamete v gore, kot elegantne spremljevalce, ki bodo odlično poudarili vaš mestni outfit.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.