Joelyne Black elegantna torbica z naramnico
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Torbica, ki poudarja detajle in se ne boji sijati. Zavihek v slogu Joanna, poudarjeno logo in elegantna kombinacija verige z PU naramnico jo delajo kot stilski dodatek…
Več informacijTorbica, ki poudarja detajle in se ne boji sijati. Zavihek v slogu Joanna, poudarjeno logo in elegantna kombinacija verige z PU naramnico jo delajo kot stilski dodatek za večerne priložnosti. Notranjost te bo razveselila s pametnimi žepi za kartice, tako da lahko denarnico pusti doma. Ko želiš imeti vse pomembno pri roki in hkrati izgledati odlično.
- Glavno zapiranje na magnet
- Notranji predali za kartice
- Notranji žep z zadrgo
- Crossbody naramnica z verigo
| Dimenzije | 150 x 260 x 30 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 400 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Število kartic | 0-6 |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 125 - 140 cm |
| Za velikost denarnice | Mini |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Torbice
Kos, ki ne sme manjkati v nobeni ženski garderobi. Torbica je klasika, ki jo lahko vzameš na vse družabne dogodke, kjer ne potrebuješ vseh svojih stvari. Ali jo boš nosila v roki ali obesila čez ramo s crossbody naramnico, bo vedno dobra spremljevalka.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.