Cara Dotty Wine crossbody torbica s pikami
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Cara je ljubezen. Tako da ni šlo drugače, saj smo bili 100% prepričani, da ji bodo naše značilne pike pristajale. Tako je logično Cara Dotty morala priti, ko smo ta…
Več informacijCara je ljubezen. Tako da ni šlo drugače, saj smo bili 100% prepričani, da ji bodo naše značilne pike pristajale. Tako je logično Cara Dotty morala priti, ko smo ta popolni crossbody s trdnim spodnjim delom, zahvaljujoč kateremu drži obliko in se nič v njej ne mečka, preoblikovali v pikčasto kolekcijo Cutie Dotty.
- Bestseller v pikčastem dizajnu
- Nastavljiv ramenski pas
- Glavno zapiranje z zadrgo
- Srebrno okovje
| Dimenzije | 220 x 200 x 100 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 330 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Pikčast |
| Barva | Bordo |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcije | DOTS |
| Stil | Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 74 - 133 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Cutie dotty
Nadenite si sivo! Pike kot srčna ljubezen!
Kolekcija Cutie Dotty je v celoti opremljena z igrivostjo in čarom. Pri Vuchu smo vse skupaj začeli s pikčasto denarnico in nismo niti približno končali. Vse več Vuch kosov vseh velikosti in dizajnov oblečemo v ljubke pike. Če uživate v tej sliki pikapolonice tako kot mi, vam bo ta kolekcija zelo pri srcu.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.