Fabrizio Olive eleganten prostoren nahrbtnik z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Všečen nahrbtnik, ki zmore vse, ker je mehek, a hkrati ohranja svojo obliko. Ta novi PU nahrbtnik združuje tri v enem: slog, praktičnost in igrivost. Z lepo…
Več informacijVšečen nahrbtnik, ki zmore vse, ker je mehek, a hkrati ohranja svojo obliko. Ta novi PU nahrbtnik združuje tri v enem: slog, praktičnost in igrivost. Z lepo strukturiranim materialom in številnimi žepi, kamor lahko spravite vse od ključev do skritih dobrot. Popoln za vsakodnevne pustolovščine z veliko elegance!
- Glavno zapiranje z zadrgo
- Zanka za obešanje ključev
- Številni notranji žepi
- Nastavljivi naramni trakovi
| Dimenzije | 405 x 280 x 150 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 700 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Zelena |
| Prostornina | 17 |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 45 - 83 cm |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Notranji žep na zadrgo, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Nahrbtniki
Časi, ko so nahrbtniki pomenili le šolske torbe ali športne kose za gorske pohode, so že zdavnaj mimo. Zdaj je lahko nahrbtnik tudi eleganten dodatek za sprehod po mestu, v službo ali šolo. Izberi si kos, ki ustreza tvojim hrbtom in popolno dopolni tvoj videz. Nedvomna prednost nahrbtnikov je tudi, da imate proste roke, vaši hrbti pa vam bodo hvaležni, saj bo teža vaših potrebščin enakomerno porazdeljena na obe rami.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.