Mellora Yellow prostoren urbani nahrbtnik iz trpežnega materiala
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Ta izjemno vzdržljiv nahrbtnik je popoln vsestranski kos. Mellora je primeren za dekleta in fante. Z njim lahko sedite v šolski klopi, se odpravite na sprehod v mesto…
Več informacijTa izjemno vzdržljiv nahrbtnik je popoln vsestranski kos. Mellora je primeren za dekleta in fante. Z njim lahko sedite v šolski klopi, se odpravite na sprehod v mesto ali celo na pohod v hribe. Ne glede na to, kam greste z njim, bo v sebi nosil vse vaše pomembne stvari.
- Notranji ločen prostor za mini prenosnik
- Majhen notranji žep na zadrgo
- Zapenjanje na zadrgo in na patent
- Nastavljive naramnice
- Izjemno močan in vzdržljiv material
| Dimenzije | 380 x 250 x 180 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 590 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Rumena |
| Tip | Športni nahrbtnik |
| Prostornina | 17 |
| Stil | Potovalni, Študentski |
| Dolžina naramnice | 44 - 88 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
NAHRBTNIKI
„Praktičnost, udobje in funkcionalnost. Lastnosti, ki so neločljivo povezane z nahrbtniki in so hkrati popolna modna alternativa torbicam. Če menite, da je to točno tisto, kar iščete, potem pobrskajte po naši strani. V naši ponudbi imamo tako športne nahrbtnike, ki jih brez težav vzamete v gore, kot elegantne spremljevalce, ki bodo odlično poudarili vaš mestni outfit.“
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.