Tonia Blue crossbody torbica z verižico
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Tonia je nova generacija priljubljene torbice Coalie v štirih barvah. Široka in prostorna crossbody torbica z nastavljivim pasom ponuja dovolj prostora za vse tvoje…
Več informacijTonia je nova generacija priljubljene torbice Coalie v štirih barvah. Široka in prostorna crossbody torbica z nastavljivim pasom ponuja dovolj prostora za vse tvoje potrebščine. Notranji žep za drobnarije in zunanji žep z zadrgo na zadnji strani ti olajšata organizacijo. Nikoli ni bilo lažje najti ključev ali šminke. Ker pa je starost le številka, ta torbica ne pozna meja – je univerzalna in medgeneracijska.
- torbica iz kolekcije SimplyV
- glavno zapiranje na zadrgo
- crossbody pas z verižico
- prostorna, veliko žepov
| Dimenzije | 190 x 300 x 50 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 400 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Modra |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 106 - 144 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Crossbody
Brezčasna klasika, ki jo lahko nosiš poleti in pozimi, v službo ali na sprehod, s supergami ali petami. Crossbody torbica je kos, ki ga boš zagotovo nosila pogosto. Zahvaljujoč dolgemu pasu jo lahko nosiš čez ramo, brez skrbi, da bi ti zdrsnila, medtem ko so tvoje roke proste za telefon ali kavo. Izberi med različnimi barvami, materiali in velikostmi.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.