Keera Black pravokutna crossbody torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Mala, ali spretna – ova crossbody torbica zna kako organizirati prostor. Naprijed ima džepić za mobitel, unutra dvije odvojene pregrade i prostor za kartice, tako da…
Več informacijMala, ali spretna – ova crossbody torbica zna kako organizirati prostor. Naprijed ima džepić za mobitel, unutra dvije odvojene pregrade i prostor za kartice, tako da možeš mirno ostaviti novčanik kod kuće. Široki remen s logom joj daje udobnost i stil. Materijal poput torbice Cara jamči da će trajati više od jedne sezone.
- Glavni prostor podijeljen u dva džepa
- Vanjski džepić za mobitel
- Unutarnje pregrade za džepove
- Široki podesivi remen od najlona
| Dimenzije | 130 x 250 x 80 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 580 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Število kartic | 13+ |
| Stil | Potovalni, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 90 - 130 cm |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
CROSSBODY
Kada nas netko voli, grije nas oko srca. No, jesi li znala da te može voljeti i tvoja torbica? Crossbody torbica je upravo takva. Ti možeš biti ponosna što je imaš. Zbog njezine praktičnosti, popularnosti ili ponadvremenosti? Razlog ćeš sama odabrati.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.