Verner Pink mestni nahrbtnik za voziček
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Verner, supermame izberejo tebe! Vsak od njih mora imeti svoj arzenal na dosegu roke. Ta nahrbtnik lahko pritrdite na otroški voziček ali kovček. Ima posebne termo žepke…
Več informacijVerner, supermame izberejo tebe! Vsak od njih mora imeti svoj arzenal na dosegu roke. Ta nahrbtnik lahko pritrdite na otroški voziček ali kovček. Ima posebne termo žepke za priloge, stekleničk pa lahko shranite tudi za trojčke. Vse to v ljubkem roza platnu, ki ničesar ne izgubi.
- Velik glavni predal z žepom na zadrgo za majhne predmete
- Snemljivi ročaji z možnostjo pritrditve na voziček
- Zadnji trak za pritrditev na kovček
- 2 notranja predala brez zapenjanja, dva stranska predala
- 2 toplotna predala in 1 sprednji žep na zadrgo z zapiranjem na zadrgo
| Dimenzije | 400x 280x160 mm |
| Teža | 568 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Roza |
| Tip | Nahrbtnik za voziček |
| Prostornina | 18 |
| Stil | Potovalni |
| Dolžina naramnice | 45 - 92 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 15,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Žep za steklenico, Pas za otroški voziček, Vzdržljiv material, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo, Trak za kovček, Termo žep |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
TechniC
Kolekcija, ki sta jo navdihnila mesto in narava!
Na prestolu priljubljenosti že nekaj časa kraljujeta nahrbtnika Mellor in Noel, iz njunih lastnosti pa je nastalo kar nekaj velikih naslednikov. Vuch kosi iz kolekcije TechniC so izdelani iz super vzdržljivega platna, zato se ne bodo zlahka odrgnili in jih boste zlahka sprali. Zagotovite si zanesljivega partnerja za vse vaše bistvene stvari in uživajte v brezskrbnem potepanju po svetu.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.