Camelia velika prostorna torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
„Když mě vyráběli, moc jsem si přála, abych byla nejen hezká na pohled, ale také neuvěřitelně praktická. A hádej co? Jsem teď přesně taková, jaká jsme vždycky chtěla být…
Več informacij„Když mě vyráběli, moc jsem si přála, abych byla nejen hezká na pohled, ale také neuvěřitelně praktická. A hádej co? Jsem teď přesně taková, jaká jsme vždycky chtěla být.“
- Prostorna torbica z zadrgo
- Torbica vključuje crossbody pas
- Srebrne podrobnosti s snemljivim Vuch logom
- Notranji predal za majhne stvari
| Dimenzije | 310 x 350 x 85 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 770 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Tip | Preko rame |
| Kolekcije | SimplyV |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 113 - 132 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
SimplyV
Enostavno Vuch!
Brezčasna, minimalistična in elegantna. Kolekcija SimplyV se odlično obnese tudi brez bleščic. Ker je lepota v preprostosti. Glavno vlogo pri oblikovanju vsakega SimplyEarring igrajo čiste linije, gladek material in fini metalic detajli. Skratka nič dodatnega in nič manjkajočega. Kaj bo torej postalo vaše?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.