Tira Wine mini torbica z nastavljivim pasom
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Na prvi pogled majhna, a v notranjosti presenetljivo dobro premišljena. Mini torbica, ki ima trdno obliko, elegantne ročaje in notranjost, ki jo boš takoj vzljubila.…
Več informacijNa prvi pogled majhna, a v notranjosti presenetljivo dobro premišljena. Mini torbica, ki ima trdno obliko, elegantne ročaje in notranjost, ki jo boš takoj vzljubila. Zahvaljujoč več predelkom in žepu na zadrgo ne boš iskala telefona ali ključev na slepo. Primerna je za dneve, ko želiš imeti s seboj le najpomembnejše, a ne želiš sklepati kompromisov pri slogu.
- Glavni prostor razdeljen na tri dele
- Žep na zadrgo, stranski žepi na magnet
- Notranji predalčki za kartice
- Notranji žepek brez zapiranja
- Nastavljiv crossbody pas
| Dimenzije | 150 x 220 x 60 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 525 g |
| Zapenjanje | Kombinirano |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bordo |
| Število kartic | 0-6 |
| Stil | Eleganten, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 72 - 130 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Mini |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Mini torbice
„Telefon, denarnica, ključi, nič več. Obstajajo dnevi, ko to preprosto zadostuje. In za te dni smo ustvarili kolekcijo mini torbic. So sicer majhne, a praktične, saj ne pozabljamo na funkcionalnost. Čeprav so mini, boš imela tudi v teh nekaj stvareh red. Izkoristiš lahko tudi pas, s katerim imaš vedno proste roke. V hipu jo lahko spremeniš tudi v elegantno torbico za v roko. Mini torbico boš uporabila na zmenku, sprehodu po mestu ali morda na kulturnem dogodku. Zdaj je samo še na tebi, katero mini lepotičko boš spustila v svojo garderobo."
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.