Coalie Flowers Green crossbody torba z cvetlično vezavo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Coalie Flowers je romantična različica klasične torbe Coalie, ki očara z natančno cvetlično vezavo. Kombinira preprost, eleganten dizajn z nežno umetniško obdelavo, ki…
Več informacijCoalie Flowers je romantična različica klasične torbe Coalie, ki očara z natančno cvetlično vezavo. Kombinira preprost, eleganten dizajn z nežno umetniško obdelavo, ki torbi daje poseben značaj. Znotraj boste našli praktično razporeditev, medtem ko vam zadnja magnetna žepna odprtina omogoča hiter dostop do drobnarij. Idealen dodatek za tiste, ki želijo združiti brezčasnost z odrom originalnosti.
- Originalna cvetlična vezava
- Glavno zapiranje z zadrgo
- Zunanji žep na magnet
- Nastavljiv crossbody pas
| Dimenzije | 170 x 200 x 50 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 290 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Cvetlični, Prešit |
| Barva | Zelena |
| Kolekcije | creARTivity |
| Stil | Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 91 - 140 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
creARTivity
Bodi Vuch, bodi viden.
Prostor, kjer smo z domišljijo ustvarjali in igrivo oblikovali tiske na naše najbolje prodajane izdelke. Vsak tisk ima svojo zgodbo, a skupaj vam zagotavljajo eno - originalnost. Ne glede na to, ali izberete torbo, nahrbtnik ali denarnico, boste vedno vi tisti, ki izstopa iz povprečja.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.