Bessy Beige elegantna crossbody denarnica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Bessy dokazuje, da je v preprostosti moč. Čiste linije, stilski pokrov in premišljen prostor v notranjosti jo delajo za neopaznega, a nepogrešljivega spremljevalca.…
Več informacijBessy dokazuje, da je v preprostosti moč. Čiste linije, stilski pokrov in premišljen prostor v notranjosti jo delajo za neopaznega, a nepogrešljivega spremljevalca. Shrani kartice, gotovino in telefon, in ko želiš, se spremeni v elegantno torbico za v roko. Brez nepotrebnosti, le rafiniran minimalizem, ki se poda h katerikoli priložnosti.
- Žep z zadrgo za kovance
- Odprt žep za telefon
- Verigast crossbody pas
- Možnost nošenja kot torbica za v roko
| Dimenzije | 100 x 200 x 45 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 380 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bež |
| Število kartic | 13+ |
| Kolekcije | SimplyV |
| Stil | Eleganten, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 99 - 142 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Žep za kovance |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
SimplyV
Preprosti V-ji, Simply Vuch!
Breičasna, minimalistična in elegantna. Kolekcija SimplyV se z lahkoto obide brez dodatkov. Ker je v preprostosti lepota. Glavno vlogo v oblikovanju vsake SimplyV-ške igra čista linija, gladek material in nežni kovinski detajli. Skratka nič odvečnega in hkrati nič manjkajočega. Kakšna bo preprosto tvoja?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.