Vela Black prostoren nahrbtnik za otroški voziček Engelis
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Do sobote, 4. 4. s kodo DUO vzameš dvoje sončna očala, plačaš pa le ena, drugi par dobiš od nas brezplačno. Ker je včasih lepo imeti izbiro.
Spoznaj novo znamko Engelis, ki prinaša najboljše iz torb in nahrbtnikov, ki jih poznaš od VUCH. Nahrbtnik, ki ohranja obliko in tvoj tempo. Zaradi kotaste, stabilne…
Več informacijSpoznaj novo znamko Engelis, ki prinaša najboljše iz torb in nahrbtnikov, ki jih poznaš od VUCH.
Nahrbtnik, ki ohranja obliko in tvoj tempo. Zaradi kotaste, stabilne izvedbe se v njem enostavno znajdeš, velika sprednja žep pa omogoča dostop do vsega, kar potrebuješ imeti takoj pri roki. Zgornja ročka je trdna in se dobro drži, tako da nahrbtnik varno dvigneš tudi takrat, ko je res poln.
Odporen material in praktična razporeditev iz njega delajo zanesljivega partnerja za vse poti – od jutranjih sprehodov do daljših dni z otroškimi vozički.
- Odporen in pralen material
- Trdni naramnici z ojačanimi karabini za pritrditev na otroški voziček
- Ojačano odpiranje glavnega žepa za boljši dostop
- Pregledna in praktična notranja razdelitev žepov
- Termo žep za steklenico
- Unisex dizajn
| Dimenzije | 420 x 290 x 150 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 930 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Prostornina | 18 |
| Kolekcije | Engelis |
| Stil | Potovalni, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 40 - 82 cm |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | 2 v 1, Žep za steklenico, Pas za otroški voziček, Skriti žep, Trak za kovček, Termo žep |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
ENGELIS NAHRBTNIKI
Nahrbtniki Engelis prinašajo udobje in svobodo, ki jo starši cenijo pri vsakodnevni naglici in na daljših potovanjih. So kompaktni, vendar dovolj prostorni, z varnim zapenjanjem in trdnimi naramnicami za udobno nošenje. Zaradi pametne notranje razporeditve enostavno najdeš natanko to, kar potrebuješ, in imaš proste roke za vse ostalo. Nahrbtniki Engelis združujejo funkcionalnost, odpornost in čist dizajn, ki se poda k otroškemu vozičku ali samostojno.