Filipa Double Black mestni ojačan nahrbtnik na zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Imeti Filipo je sicer super, ampak kaj pa imeti Filipo na kvadrat? Filipa Double prinaša več prostora in boljši pregled nad vsemi stvarmi, ki jih nosiš s seboj. V en žep…
Več informacijImeti Filipo je sicer super, ampak kaj pa imeti Filipo na kvadrat? Filipa Double prinaša več prostora in boljši pregled nad vsemi stvarmi, ki jih nosiš s seboj. V en žep daš denimo denarnico, dnevnik ali tablico, drugi sprejme kozmetično torbico, slušalke ali majhno steklenico vode. To je še vedno isti trden nahrbtnik, le pametno razdeljen.
- Dva ločena žepa na zadrgo
- Zunanji žepki na zadrgo
- Notranji mrežasti žep na zadrgo
- Nastavljivi ramenski pasovi
| Dimenzije | 320 x 250 x 160 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 790 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Stil | Eleganten, Za v službo, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 45 - 84 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Skriti žep |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
NAHRBTNIKI
Nahrbtnik ni nujno ogromen nahrbtnik, v katerega se spakiraš za večtedenski roadtrip čez celino. Nasprotno, lahko je tudi majhen eleganten kos, ki bo tvoj outfit dvignil v nebesa in sprejel tvoje najnujnejše zaklade, ki jih moraš imeti pri sebi. Prednost je, da boš imel vedno proste roke, tako da si lahko srkaš kavico, prelistaš družbena omrežja na telefonu ali pa mahaš vsem mimoidočim.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.