Eldar Beige velika potovalna nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Le še do torka, 26. 5. lahko med Color Days nakupuješ z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali te privlačijo nežni odtenki ali izraziti kosi, zdaj je idealen trenutek, da se razveseliš.
Spoznaj nahrbtnik Eldar, ki ti bo s svojo premišljeno zasnovo popolnoma olajšal vsak dan. Tvoj kaos v nahrbtniku je preteklost. Zahvaljujoč notranjim žepkom in…
Več informacijSpoznaj nahrbtnik Eldar, ki ti bo s svojo premišljeno zasnovo popolnoma olajšal vsak dan. Tvoj kaos v nahrbtniku je preteklost. Zahvaljujoč notranjim žepkom in praktičnim žepom na zadrgo boš imel v svojih stvareh končno sistem, medtem ko bo tvoja najljubša steklenica našla svoje mesto v zunanjih stranskih žepih, kjer jo imaš vedno pri roki. Eldar je ustvarjen za tvoj dinamičen življenjski slog, tako da boš v njem varno in pregledno prenesel vse pomembno od jutra do večera. Samo vrzi ga na ramena in se odpravite na ulice z zavedanjem, da imaš ob sebi partnerja, ki bo zate pazil na vsako malenkost.
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Ločen žep za prenosnik
- Notranji žep na zadrgo
- Zunanji žepki na zadrgo
- Stranski žepi za steklenico
- Vrvice z refleksnimi elementi
- Oblazinjeni ramenski pasovi in hrbet za udobno nošenje
| Dimenzije | 420 (600) x 280 x 150 mm |
| Material | Umetno usnje, Tekstil |
| Teža | 1020 g |
| Zapenjanje | Kombinirano |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bež |
| Prostornina | 18 (25) |
| Stil | Potovalni |
| Dolžina naramnice | 58 - 98 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Žep za steklenico, Vzdržljiv material, Oblazinjen hrbet, Oblazinjeni naramnice, Roll-top, Žep za prenosnik, Odsevni elementi |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Nahrbtniki
Časi, ko so nahrbtniki pomenili le šolske torbe ali športne kose za visoko gorske ture, so že zdavnaj minili. Zdaj je lahko nahrbtnik tudi eleganten dodatek za mesto na sprehod, v službo ali v šolo. Zato izberi kos, ki bo sedel tvojemu hrbtu in dopolnil tvoj outfit do popolnosti. Še ena nesporna prednost nahrbtnikov je, da imaš proste roke in tvoj hrbet ti bo zagotovo tudi hvaležen, ker bo celotna teža tvojih potrebščin lepo razporejena na obe rameni.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.