Mossy Green elegantna crossbody torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Preprosta, a premišljena – ta crossbody iz kolekcije SimplyV prevzema najboljše od modela Cara. Ima čist rez, trdno gradivo in spretno zadnjo zadrgo za vse, kar…
Več informacijPreprosta, a premišljena – ta crossbody iz kolekcije SimplyV prevzema najboljše od modela Cara. Ima čist rez, trdno gradivo in spretno zadnjo zadrgo za vse, kar potrebuješ takoj pri roki. Preprosto jo uskladiš z vsakim outfitom in zanesljivo te spremlja od jutra do večera. Minimalizem, ki ima smisel.
- Minimalistična torbica iz trdne umetne usnje
- Glavno zapiranje z zadrgo
- Zunanja žepna zadrga
- Notranji predali za drobnarije
- Nastavljiv crossbody pas
| Dimenzije | 190 x 210 x 75 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 315 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Zelena |
| Kolekcije | SimplyV |
| Stil | Eleganten, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 77 - 140 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Majhen |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
SimplyV
Preprosti Vušky, Simply Vuch!
Brezčasna, minimalistična in elegantna. Kolekcija SimplyV se z lahkoto počuti dobro tudi brez bleščic. Ker je v preprostosti lepota. Glavno vlogo v oblikovanju vsake SimplyVuške igra čista linija, gladek material in nežni kovinski detajli. Preprosto nič več in hkrati nič manj. Kakšna bo preprosto tvoja?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.